اهداف دوپیلو

طراحی و تولید وب سایت و اپ نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد و این تجربه و تخصص کمک می کند تا وب سایت و اپلیکیشن شما بیشترین کارایی را داشته و بتواند ارتباط مناسبی با مشتریان و کاربران شما برقرار نماید.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری، تحلیل و طراحی تکنیکال و برنامه نویسی و توسعه محصول بخشی از تخصص هایی است که دوپیلو در یک مجموعه گردآوری نموده است.

“دوپیلو” با  سابقه تولید نرم افزارهای با کیفیت، در نظر دارد برای سال های آینده ی خود به کارهای گروهی پرداخته  و با تیمی متخصص و به روز در زمینه تولید محصولات قدرتمند و ایمن گام بردارد. این شرکت با یک تیم منسجم و پویا، نو آوری در خدمات را سر لوحه ی کار خود قرار داده و با رویکردی دانش بنیان با به کارگیری ابزارهای روز دنیا در زمینه طراحی سایت و تولید نرم افزارهای ملی و بومی توانسته گام موثری در این زمینه بردارد. در زیر به برخی از اهداف این مجتمع که به صورت کوتاه مدت و بلند مدت در حال انجام است، میپردازیم:

 

اهداف و چشم اندازها:

ارتقا کیفیت محصولات ارائه شده و انجام مشاوره های تخصصی

  • استفاده از توان متخصصان در طراحی و اجرای پروژه ها
  • ارائه خدمات پس از فروش با هدفمندی رضایت مشتری
  • افزایش بهره وری و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا
  • افزایش فروش محصولات در خارج از کشور
  • ارتقا ساختار سازمانی شرکت

خدمات ما

اپلیکیشن های تحت وب

برنامه های کاربردی هستند که می توانند خدمات الکترونیکی را به تعداد بسیار بالایی از کاربران ارائه نموده و برای صاحبان آن درآمد بالایی کسب کنند.

طراحی سایت

پیاده سازی سایت، یکی از راه های کسب درآمد در حوزه کسب و کارهای اینترنتی است که می تواند به شما در گسترش بازار محصولات و خدمات خود کمک کند.

اپلیکیشن موبایل

اپ های موبایل نرم افزارهایی هستند که بر بستر سیستم های عامل Android و IOS طراحی و برای استفاده کاربران در مارکت ها ارائه می شوند.

تیم ما