طراحی سایت

چرا باید یک وب سایت داشته باشیم؟

اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک و متوسط هستید و همچنان از خود میپرسید فایده داشتن وب سایت چیست؟ به 4 دلیل زیر از داشتن سایت اطمینان حاصل فرمائید:

1- طراحی وب سایت به کسب و کار شما اعتبار میبخشد:

مردم انتظار دارند مشاغل و بیزینس های مختلف، سایت اختصاصی داشته باشند. درست همانگونه که در گذشته انتظار داشتند هر بیزینسی دارای آدرس واقعی برای مراجعه داشته باشند. وب سایت شما در واقع همان دفتر کاری یا فروشگاه شما در دنیای اینترنت است که آدرس مخصوص به خود را دارد.

2- طراحی وب سایت، کانال بازاریابی جدید برای کسب و کارتون باز میکند:

به وب سایت همانند یک بیلبورد تبلیغاتی نگاه کنید فقط این بیلبورد به جای حالت فیزیکی به صورت مجازی نصب می شود و روزانه هزاران و میلیون ها کاربری که در  حال عبور هستند آن را میبینند. از این طریق شانس جدید و یک کانال جدید برای دیده شدن و معرفی محصولات و خدمات برای شما شکل گرفته است.

3- سهولت دسترسی:

زندگی این روزها بسیار پرمشغله است و افراد به دنبال راه­های آسان و راحت در حوزه‌­های مختلف زندگی خود هستند. به جای رفتن به بازار، خرید آنلاین، راحت ترین روش خرید اقلام است. امروزه با توجه به قوانین و مقررات امنیتی که وجود دارد، اعتماد مردم در خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی افزایش یافته است. این امر می­تواند موجب افزایش درآمد کسب­‌وکار شما شود.

4- قابلیت دسترسی:

حتی اگر کسب­‌وکار شما دارای یک دفتر بزرگ در معروف ترین مکان باشد موفقیت را تضمین نمی‌­کند، زیرا این مکان فقط برای تعداد کمی از افراد قابل دسترسی است. اما فضای آنلاین در دسترس همه جهان است. با استفاده از شرکت­های حمل و نقل حاضر شما می­توانید به راحتی در عرض چند روز محصولی را از یک کشور به کشور دیگر تحویل دهید. بنابراین وب­سایت دسترسی به کسب­‌وکار شما را افزایش می­دهد.

طراحی زیبا

طراحی جذاب وب سایت برای کسب و کارهای خصوصی و شرکت ها و سازمان ها و نهادها،‌ ساز و کارهای راه اندازی وب سایت زیبا را آماده کرده ایم و مفتخر به سرویس دهی مناسب به مشتریان عزیزی بوده ایم که نکته سنج و دارای ظرافت طبعند و زیبایی نهایی کار برای ایشان بی اندازه مهم است.

خدمات مسیریابی

این امکان در ساخت اپلیکیشن های حرفه ای مانند اسنپ و تپسی و یا اپلیکیشن های حمل نقل زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژگی می تواند در اپلیکیشن برای مشاهده یک نقطه روی نقشه و یا مسیریابی از یک مکان به مکان دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

امنیت بالا

اپلیکیشن یعنی درگاه ارتباطی کاربران با سرور. بنابراین رعایت نکات امنیتی در برنامه نویسی اپ و پیاده سازی استانداردهای مناسب تا حدودی امنیت را تضمین می کند.

زیرساخت مناسب

اپلیکیشنی که دائما مطالب ، تصاویر ، محصولات ، کاربران و سایر امکانات آن بروز می شود در حقیقت تمامی موارد را از یک زیرساخت نرم افزاری تحت وب با وب سرویس فراخوانی می کند. هر چه زیرساخت تحت وب اپلیکیشن قوی تر باشد اپلیکیشن به تعداد بیشتری از درخواست ها پاسخ می دهد