برنامه نویسی تحت وب

یکی از دلایل محبوبیت برنامه های تحت وب، سادگی و قابل دسترس بودن در طول شبانه روز است. برای استفاده از برنامه های وب کافیه کاربر با استفاده از یک مرورگر با اینترنت وصل شود و از برنامه مورد نظر استفاده کند. اکر بخواهم به صورت مثال توضیح دهیم میتوانم اشاره ای به سایت های مختلف مثل Gmail، یاهو و امثال این برنامه ها کنم. در واقع زمانی که شما به یک سایت متصل میشوید و به انجام اموری مانند ارسال ایمیل، خرید آنلاین، سیستم حسابداری، امور بانکی و … میپردازید با یک برنامه تحت‌وب در حال کارکردن هستید.

طراحی زیبا

طراحی جذاب وب سایت برای کسب و کارهای خصوصی و شرکت ها و سازمان ها و نهادها،‌ ساز و کارهای راه اندازی وب سایت زیبا را آماده کرده ایم و مفتخر به سرویس دهی مناسب به مشتریان عزیزی بوده ایم که نکته سنج و دارای ظرافت طبعند و زیبایی نهایی کار برای ایشان بی اندازه مهم است.

خدمات مسیریابی

این امکان در ساخت اپلیکیشن های حرفه ای مانند اسنپ و تپسی و یا اپلیکیشن های حمل نقل زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژگی می تواند در اپلیکیشن برای مشاهده یک نقطه روی نقشه و یا مسیریابی از یک مکان به مکان دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

امنیت بالا

اپلیکیشن یعنی درگاه ارتباطی کاربران با سرور. بنابراین رعایت نکات امنیتی در برنامه نویسی اپ و پیاده سازی استانداردهای مناسب تا حدودی امنیت را تضمین می کند.

زیرساخت مناسب

اپلیکیشنی که دائما مطالب ، تصاویر ، محصولات ، کاربران و سایر امکانات آن بروز می شود در حقیقت تمامی موارد را از یک زیرساخت نرم افزاری تحت وب با وب سرویس فراخوانی می کند. هر چه زیرساخت تحت وب اپلیکیشن قوی تر باشد اپلیکیشن به تعداد بیشتری از درخواست ها پاسخ می دهد