تولید اپلیکیشن

طراحی و ساخت اپلیکیشن به مرور در حال افزایش بوده و مردم نیز هر روز بیشتر با اپلیکیشن ها مختلف اقدام به خرید و یا درخواست خدمت می کنند. شرکت های زیادی در ایران اقدام به ساخت اپلیکیشن (مانند طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ، اپلیکیشن خدماتی و …) می کنند اما معیار انتخاب شرکت برای طراحی اپلیکیشن چیست؟

ما سعی می کنیم در این مقاله شما را با معیارهای درست انتخاب شرکت برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای آشنا کنیم.

 

معیار انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن :

  • قیمت مناسب و کارشناسی در تولید اپلیکیشن 
  • طراحی توسط تیم در یک مکان ثابت نه توسط شخص در مکان نامشخص
  • شرکتی که انتخاب می شود باید نمونه کارهای قوی در این زمینه داشته باشد
  • شرکت قادر به نوشتن وب سرویس برای نرم افزارهای آنلاین باشد و دانش سروری خوب برای مقیاس پذیری داشته باشد 
  • از لحاظ پشتیبانی نرم افزار و سخت افزار و همچنین مشارکت در توسعه برنامه بتواند بسته کامل و جامعی تحویل دهد
  • روش طراحی به صورت نیتیو یا هیبرید 
  • رضایت مشتریان گذشته از نمونه کارهای انجام شده

طراحی زیبا

طراحی جذاب وب سایت برای کسب و کارهای خصوصی و شرکت ها و سازمان ها و نهادها،‌ ساز و کارهای راه اندازی وب سایت زیبا را آماده کرده ایم و مفتخر به سرویس دهی مناسب به مشتریان عزیزی بوده ایم که نکته سنج و دارای ظرافت طبعند و زیبایی نهایی کار برای ایشان بی اندازه مهم است.

خدمات مسیریابی

این امکان در ساخت اپلیکیشن های حرفه ای مانند اسنپ و تپسی و یا اپلیکیشن های حمل نقل زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژگی می تواند در اپلیکیشن برای مشاهده یک نقطه روی نقشه و یا مسیریابی از یک مکان به مکان دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

امنیت بالا

اپلیکیشن یعنی درگاه ارتباطی کاربران با سرور. بنابراین رعایت نکات امنیتی در برنامه نویسی اپ و پیاده سازی استانداردهای مناسب تا حدودی امنیت را تضمین می کند.

زیرساخت مناسب

اپلیکیشنی که دائما مطالب ، تصاویر ، محصولات ، کاربران و سایر امکانات آن بروز می شود در حقیقت تمامی موارد را از یک زیرساخت نرم افزاری تحت وب با وب سرویس فراخوانی می کند. هر چه زیرساخت تحت وب اپلیکیشن قوی تر باشد اپلیکیشن به تعداد بیشتری از درخواست ها پاسخ می دهد